Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nejlepší crash testy Samsungu Galaxy S5

Pro dnešek jsme pro Vás připravili kompilaci videí, ve kterých bude Samsung Galaxy S5 podroben náročným testům odolnosti. Těšit se můžete třeba na baterii, která po úderu kladiva začne syčet a létat po stole, nebo na video, ve kterém je Galaxy S5 uvařen v hrnci s vodou. Lidé jsou při testování opravdu kreativní.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Létající baterie

První video zobrazuje poměrně běžný test, kdy je do telefonu řezáno nožem. To zajímavěhší se odehrává až ve chvíli, kdy na řadu přichází kladivo. Po pár úderech do displeje, který neměl absolutně žádnou šanci, je Galaxy S5 otočen a pokračuje se s údery na záda. Baterie se po zásahu kladivem nafoukne a začne poletovat po stole. Tohle autor jistě nečekal.

Vaření Samsungu Galaxy S5

Další video ukazuje, jak Samsung Galaxy S5 odolává vařící vodě. Celkem nás překvapilo, jak dlouho tento telefon vydržel. Když už bylo vyhráno a telefon byl z vroucí lázně vysvobozen a osušen, náhle se na displeji objevily bílé pruhy a následovala jistá smrt.

Galaxy S5 v plamenech

Poslední video ukazuje, jak se Galaxy S5 vypořádá s otevřeným ohněm. Telefon je položen na zem a polit hořlavinou. Následuje zapálení. Velikým překvapením je to, že telefon funguje.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nejlepší crash testy Samsungu Galaxy S5

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>