Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový Galaxy S5 již na konci února na MWC?

Pravděpodobně nejočekávanějším zařízením je v současnosti nový Samsung Galaxy S5, který by měl vystřídat současně nejprodávanější zařízení na světě Galaxy S4. Od Galaxy S5 se očekává mnohé, asi tou nejpodstatnější změnou by mělo být kovové tělo, což je současnému modelu často vytýkáno.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Na internetu se již dlouhou dobu objevují všemožné spekulace o novém Samsungu Galaxy S5. Jedná se patrně o nejočekávanější zařízení. Očekává se, že Galaxy S5 bude mít displej s rozlišením 2560 x 1440 px, procesor Qualcomm Snapdragon 805 s frekvencí 2,5 GHz, operační paměť RAM 4 GB, fotoaparát s 16 MPx a operační systém Android 4.4 KitKat.

Zřejmě tou ale nejočekávanější změnou by mělo být provedení. Doposud bylo třídě Galaxy vytýkáno to, že i přes vysokou cenu a parametry se jedná o plastové zařízení. To by se mělo s příchodem Galaxy S5 změnit. Minimálně by mělo být dostupných více variant. Mimo to se očekává i mnoho dalších novinek, například skener očních duhovek nebo LSD anténu a další.

MWC 2014

Představení nového Galaxy S5 bychom se měli dočkat již koncem února na španělském mobilním veletrhu MWC. Ten se koná každoročně v Barceloně a bývá na něm představeno mnoho novinek v oblasti mobilního businessu.

Těšíte se na představení nového Galaxy S5?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nový Galaxy S5 již na konci února na MWC?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>