Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový Galaxy S5 nabídne 2K rozlišení

Nový Galaxy S5 by měl být představen již v dubnu příštího roku a tak se logicky začínají stále více vynořovat různé spekulace a informace o tomto novém králi chytrých telefonů. Ta nejnovější informace se týká displeje, podle všeho by měl Galaxy S5 nabídnout panel s rozlišením 2560 × 1440 px.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Představení nového Galaxy S5 se pomalu blíží, nejčastěji se mluví o dubnu 2014. Již víme, že se dočkáme i verze s kovovým tělem vedle běžného plastového provedení a různých procesorů. Dočkat bychom se mohli i skenru očních duhovek, 5,3 " displeje, LDS antény nebo třeba 4 GB RAM a 64 bitového proseru. S blížícím se datem představení se množí i spekulace.

Nyní se v benchmarku GFX od Kishonti objevilo neznámé zařízení, které by mohlo být právě novým Galaxy S5. Toto neznámé zařízení mělo displej s rozlišením 2K, nebo-li 2560 × 1440 px, což je opravdu obrovská hodnota. Jemnost displeje by měla mít hodnotu přes 560 pixelů na palec (ppi). Například současný Nexus 5 má hodnotu "pouze" 442 ppi.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nový Galaxy S5 nabídne 2K rozlišení

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>