Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

O Galaxy S7 a S7 edge je všude obrovský zájem

Samsungu se letošní generace Galaxy S7 opravdu povedla. V číně je o něj obrovský zájem, před několika dny předobjednávky překročily hranici 10 miliónů kusů, což je zhruba třikrát více, než u loňského modelu Galaxy S6. Jak na novinku zareagují čeští zákazníci?

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody.

Za obrovský zájem může pravděpodobně i dárek při předobjednání v podobě chytrých brýlí pro virtuální realitu Samsung Gear VR. Obrovský zájem nezaznamenala jen Čína, ale i evropský trh včetně České Republiky. Nutno podotknout, že se do celkového počtu samozřejmě počítá i verze se zaoblenými hranami. Jak jsme Vás již informovali v tomto článku, Galaxy S7 Edge jde doslova na dračku.

Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 Edge

Také loňské modely řady S6 se povedly, chyběla jim ale voděodolnost a podpora paměťových karet - na tento neduh si stěžovalo mnoho lidí. Toto bylo Samsungem u letošních modelů napraveno a současná generace dostala obojí. Loňský model přinesl zcela přepracovaný design, na který letošní modely úspěšně navazují.

Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 154 českých obchodů za cenu od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince O Galaxy S7 a S7 edge je všude obrovský zájem

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 154 českých obchodů za cenu od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>