Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

O Samsungu Galaxy S5 se vtípkuje. Výběr toho nejlepšího

Samsung Galaxy S5 se sotva ukázal na svém představení a už se o něm vtípkuje. Najdou se totiž lidé, kteří od tohoto telefonu čekali o mnoho více. Možná na tom něco bude a tak se pojďte podívat na ty nejlepší vtipy a narážky, které poletují po internetu o tomto mobilu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Asi nejvíce známá je fotografie, kde jsou záda Samsungu Galaxy S5 přirovnávána k náplasti. Samsung se prý náplastí při navrhování inspiroval a vznikl z toho tečkovaný plast, který má telefon opravdu na zádech.

Galaxy S5 náplast

O další vtípek se podělila firma Nokia, která doslova rýpla do toho, že Samsung vydává své telefony jeden za druhým a všechny jsou přitom skoro stejné. Na obrázku stojí zkomolené "Not the Samesung". Pro neangličtináře má slovo Samesung být nahrazené souslovím Same thing. Potom by to celé v překladu znělo "Ne stejnou věc". Povedené, že?

Not the Samesung

Ani firma HTC si nedala pokoj a také připravila obrázek s textem "Buyer's remorse: Coming soon to S5 owners." V překladu to znamená "Výčitky svědomí kupujícího: Brzy přijdou majitelům Galaxy S5." Dole ještě stojí datum, kdy bude představena nová vlajková loď HTC... Je vidět, že firma HTC si věří a chce svým modelem HTC One ukázat světu, že HTC ještě nezemřelo.

HTC Galaxy S5

Pokud se Vám některý z vtípků na účet Samsungu zalíbil, budeme rádi za sdílení :) Děkujeme!

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince O Samsungu Galaxy S5 se vtípkuje. Výběr toho nejlepšího

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>