Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

O Samsungy Galaxy S6 je menší zájem, než se očekávalo

Měsíc po uvedení nových Galaxy S6 na trh je vidět, že o telefony není až takový zájem, jako firma Samsung očekávala. Může za to vyšší cena a nebo nedostupnost všech barevných variant při startu prodeje?

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Samsung se neponaučil z né přiliš přesvědčivých prodejů své loňské vlajkové lodi Galaxy S5. Podíl Applu na trhu s telefony sice klesl o pár desetin procent, ale podíl Samsungu je až třetinový. Ve statistikách se projevili i čínští výrobci, o které je stále čím dál větší zájem. Konkrétně se jedná o Huawei, Xiaomi nebo Lenovo. Oběma novým modelům Galaxy S6 se desetimilionovou prodejní hranici podařilo dohromady překonat až měsíc po uvedení na trh. Loňský Galaxy S5 dosáhl mety deseti milionů prodaných kusů za 25 dní. Galaxy S4 dosáhl stejného objemu v roce 2013 za 27 dnů.

Samsung Galaxy S6 Edge

Pomalejší prodeje může být způsoben i faktem, že Samsung začal v první vlně prodávat pouze bílou, černou a na některých trzích zlatou variantu S6/S6 Edge. Na atraktivnější barvy (modrou a zelenou) museli zájemci čekat zhruba o čtyři týdny déle. Vypadá to tak, že je trh už skoro nasycen a rekordní prodeje už nelze očekávat. Další příčinou může být i vyšší cena.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince O Samsungy Galaxy S6 je menší zájem, než se očekávalo

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>