Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

O zlatý Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge je velký zájem

Navzdory skutečně velké cenovce, která doprovází zlatý Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge, je po nové zlaté generaci těchto přístrojů velká poptávka a Samsung musel dokonce přistoupit k navýšení produkce.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 888 Kč. Porovnat obchody.

Podle posledních prodejních čísel od jihokorejského Samsungu je nově opravdu velká poptávka po zlatém provedení Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Ve většině evropských obchodů jsou už tyto varianty nových TOP modelů zcela vyprodány, nebo se očekává jejich brzský doprodej. Dalo by se tedy říci, že nová zlatá varianta se stává na úkor typické černé a stříbrné varianty novým tahounem jihokorojského Samsungu.

Fronta na Samsung Galaxy S6

Podle posledních čísel se zlatá varianta prodává až ve 23% prodaných zařízeních S6 a S6 Edge. Samsung tedy může hovořit o novém hitu. „Mezi lidmi, kteří v Evropě udávají styl, byly po několik let v oblibě černé a bílé smartphony. Z hlediska barevných preferencí jsou však spotřebitelé podle počátečních informací z trhu stále více extrovertní,“ uvedl Rory O’Neill, viceprezident pro mobilní zařízení Samsung v Evropě a ještě dodal „Od samotného startu prodeje Galaxy S6 a S6 edge v dubnu zaznamenáváme podobnou poptávku po zlaté barvě jako po tradičnější bílé a černé. Tato informace nás popravdě překvapila, takže jsme museli zintenzivnit produkci Galaxy S6 a S6 edge ve zlaté platině, abychom udrželi krok s poptávkou.“.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince O zlatý Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge je velký zájem

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>