Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

OS Tizen se stal světovou čtyřkou

Operační systém Tizen, který vyvíjí Samsung pro svou mobilní řadu Z, se podle společnosti Strategy Analytics ve třetím čtvrtletí stal čtvrtým nejpoužívanějším operačním systémem na celém světě.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 888 Kč. Porovnat obchody.

Na operačním systému Tizen běží všehovšudy jeden mobilní telefon, který nese označení Samsung Z1. Většího úspěchu se operačnímu systému dostalo jen v Indii a v některých dalších státech v Asii. Samsung u tohoto přístoje sází hlavně na dostupnost aplikací, jako třeba Facebook a VLC. Vývojáři aplikací pro Tizen navíc dostávají celou částku, samotný Samsung si z částky vůbec nic nestrhává.

Samsung Galaxy S7

V brzské době se navíc v Asii a ve vybraných 11 zemí v Evropě, dostane na trh špičkově vybavený mobilní telefon Samsung Z3. Od něj má Samsung nemalé očekávání a měl by OS Tizen posunout na další úroveň. Tizen tak má konkurovat Androidu, který je na těchto trzích neohroženou jedničkou. Po Andoidu jsou ještě před Tizenem na celém světě operační systémy iOS od Applu a Windows Phone od Microsoftu.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince OS Tizen se stal světovou čtyřkou

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>