Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Pořiďte si levné Landvo S6, věrnou kopii Galaxy S6

Pokud přemýšlíte o koupi nového Samsungu Galaxy S6? Podívejte se na jeho věrnou a levnou kopii Landovo S6. Jedná se o velmi zdařilou kopii Galaxy S6 a je narozdíl od originálu levný.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Landovo S6 "zapracovalo" po stránce designového zpracování, neboť má stejně zaoblené hrany jako Galaxy S6. Výrobce použil i totožný materiál a kamerky jsou umístěny na stejném místě. Jeho cena začala na necelých 110 dolarech, tedy asi na ceně 2 600,- Kč. Samsung Galaxy S6 se prodává za cenu nad 14 tisíc. Rozdíl se samožřejmě projeví v hardwerové výbavě, ale parametry Lendova S6 nejsou tak zlé. Posuďte sami. 

Lendovo S6 nabízí 5,1" displej s HD rozlišením a výkon obstarává prosesor od MediaTeku. Ten má čtyři jádra o frekvenci 1,3 GHz a navíc nabízí 1 GB RAM. Interní uložiště má 16 GB, s možností o rozšíření microSD kartami. Na zádech můžete najít 16 MPx kameru s LED diodou a ve předu 5 MPx kameru pro selfie. 

Jako OS Vám poslouží Android 4.4 KitKat, na kterém poběží doposud neznámá nadstavba inspirovaná TouchWiz. K tomu všemu telefon nabízí i slot pro druhou SIM kartu, Wi-Fi, Bluetooth, FM rádio, GPS či překvapivě měřič srdečního tepu.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Pořiďte si levné Landvo S6, věrnou kopii Galaxy S6

  • Miloš Najč -

    Dobrý den. Já bych se ani nechtěl dělit o komentář, ale potřeboval bych český manuál na LANDVO S6. Koupil jsem ho přes inzerát, ale nebyl mi dodán cz. manuál. Pokud se najde někdo hodný, který by mi manuál poslal na můj email, budu ho blahořečit. Děkuji Všem.

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>