Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Příští Samsung Galaxy S8 by mohl přijít se 4K displejem

Teprve nedávno byla představena aktuální vlajková loď Samsungu Galaxy S8 (edge), ale už se pomalu začíná spekulovat o jeho budoucím nástupci, který přijde zase až za necelý rok. Nový telefon bude již z osmé generace řady Galaxy S.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody.

Internetem aktuálně koluje informace o možném displeji Galaxy S8, který by mohl dostat rozlišení až 4K. Konkrétně by mělo jít o použití 5,5 palcového displeje s rozlišením 3840 x 2160 px. Samsung tento displej představil již minulý měsíc na výstavě SID 2016 v San Franciscu. Ještě zbývá dostatečně vychytat výrobní proces a případnému použití takového displeje v další generaci nic nebrání.

Samsung Galaxy S8

Tento displej by měl nabídnout úžasný zížitek z virtuální reality, kterou se Samsung začal nedávno aktivně zabývat. Telefony Galaxy S4 a S5 dostaly "jen" full HD display . U Galaxy S6 a u aktuálního Galaxy S7 se Samsung rozhodl použít displej s QHD rozlišením. Nasazení 4K displeje u nadcházející generace se tak jeví jako zcela logická evoluce.

Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 159 českých obchodů za cenu od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Příští Samsung Galaxy S8 by mohl přijít se 4K displejem

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 159 českých obchodů za cenu od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>