Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Proč je Galaxy Trend tak oblíbený?

Ještě nedávno panoval Samsung Galaxy Trend žebříčku oblíbenosti u zákazníků. Trend se prostě perfektně prodával a šel rychle na odbyt. Co za tím stojí? Kvalita tohoto telefonu, nebo pouze nízká cena, která mnohdy rozhoduje za nás? Odpověď možná nalezneme u samotných uživatelů.

Nízká cena

Za vysokou prodejnost může vždy alespoň z části nízká cena. U Samsungu Galaxy Trend se cena pohybuje opravdu při zemi, což ocenili hlavně studenti a méně majetní zákazníci. Další skupinu tvoří lidé, kteří za telefon nechtějí jednoduše utrácet a nevadí jim základní výbava. Telefon pro ně jednoduše není důležitý a jediné, co potřebují, jsou SMS a hovory.

Musíme ale podotknout, že Galaxy Trend je v poměru cena / výkon opravdu dobře vybavený telefon, který strčí do kapsy i zařízení o 1000 Kč dražší. Samsung dokonale zacílil na low end část trhu.

Podobného prodejního boomu jsme si mohli všimnout i u telefonu Nokia Lumia 520, který také obsadil první příčku prodejnosti dle serveru Heureka.

Pozitivní hodnocení

Na serveru Heureka lidé můžou psát recenze a hodnocení k jednotlivým výrobkům. Samsung Galaxy Trend má celkem 58 hodnocení a z toho pouze 6 negativních. To je dostatečný důkaz toho, že se tento telefon lidem líbí a jsou s ním spokojeni.

Jediné, na co si skoro každý stěžuje, je nízká výdrž baterie. V naší recenzi jsme ale byli s výdrží celkem spokojeni. Hodně totiž záleží na tom, jak telefon používáte a jaké aplikace Vám běží na pozadí.

Názory k novince Proč je Galaxy Trend tak oblíbený?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -