Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

První informace o Galaxy S6 - máme se na co těšit

Firma Samsung už usilovně pracuje na své nové vlajkové lodi pro rok 2015 jménem Samsung Galaxy S6. Podle všech informací si tento jihokorejský výrobce konečně uvědomil, co lidé od telefonu v této cenové kategorii chtějí. Galaxy S6 má být opravdu výjimečný.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S6 se má lišit od všech doposud vydaných telefonů této řady. Má lidem nabídnout přesně to, na co čekají. Konečně se bude prý jednat o celokovové zařízení - to přinese nádech luxusu a pocit, že v ruce držíte dražší mobilní telefon. A co technické parametry?

Galaxy S6 dostane display s rozlišením Quad HD - tedy 2560 x 1440 obrazových bodů. Jeho úhlopříčku bohužel zatím neznáme. Dá se ale odhadovat, že se bude pohybovat někde kolem 5,5 palců. Senzor fotoaparátu má být stejný, jako u Galaxy Note 4 (IMX240). S rozlišením se zatím váhá mezi 16 a 20 megapixely. Samozřejmě fotoaparát dostane optickou stabilizaci obrazu, bez ní by to dnes prostě už nešlo.

Co se týče vnitřní paměti, Samsung Galaxy S6 se má vyrábět ve 3 variantých - 32, 64 a 128 GB. Varianta s velikostí jen 16 GB je velice nepravděpodobná. Proč? Grafická nadstavba TouchWiz si sama o sobě řekne pěkný krajíc paměti a moc by jí tam poté nezbylo.

Co výkonu týče, Galaxy S6 má disponovat novým procesorem Exynos 7420. Jedná se o osmijádrový čip skládající se ze 4 x Cortex-A53 a 4 x Cortex-A57 jader. U nás v Evropě se bude prodávat verze s procesorem Snapdragon 810. Oba zmíněné procesory jsou 64 bitové a nový Android 5.0 Lolipop si s nimi konečně bude rozumnět.

Dle všech dostupných informací má Galaxy S6 dostat 3 GB operační paměti RAM. Bude samozřejmě podporovat LTE. Další konektivitu snad není nutné vypisovat.

Jak se na tento nový model těšíte Vy?

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince První informace o Galaxy S6 - máme se na co těšit

  • Standa -

    No tak to je jasnej favori na novej telefon, vzhledem k pameti RAM. :-)

  • Lorena -

    That's really thnkniig out of the box. Thanks!

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>