Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

S4 mini bude podporovat chytré hodinky Galaxy Gear

Při představení chytrých hodinek Gear byl v seznamu podporovaných zařízení jen phablet Galaxy Note 3. Dnes Samsung vydal zprávu, ve které uvádí podporu i pro další zařízení. Je mezi nimi i Samsung Galaxy S4 mini, což je super. A jaká další zařízení budou s hodinkami pracovat?

Pořiďte si Samsung Galaxy S4 mini v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 410 Kč. Porovnat obchody.

Kromě původní podpory jen pro Note 3 si tyto hodinky budeme moci užít i na stěžejních telefonech řady Galaxy. Klíčový pro nás bude update na Android 4.3, který v sobě podporu přináší. Některé modely novější Android už dostaly, někde si budeme muset ještě počkat.

Seznam podporovaných zařízení:

  • Samsung Galaxy S3
  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S4 mini
  • Samsung Galaxy S4 zoom
  • Samsung Galaxy S4 active
  • Samsung Galaxy Mega 5.8
  • Samsung Galaxy Mega 6.3

Toto je už celkem slušný seznam, nemyslíte? Alespoň je vidět, že to Samsung s těmito hodinkami myslí vážně a že je nepotopí omezenou podporou jen jednoho modelu. Problémem možná je to, že Galaxy Gear na veřejnosti nesklidily moc pozitivních ohlasů. Může za to především malá výdrž baterie. No uznejte sami, komu by se dnes chtělo nabíjet hodinky každý den? Nám rozhodně ne. Další problém je s velikostí. Hodinky jsou poměrně tlusté.

Rozhodně nechceme zatratit nápad chytrých hodinek, jistě brzy přijde na trh druhá generace, která odstraní nešvary prvního modelu. Nám osobně by se líbil e-link display (elektronický inkoust), který se používá u elektronických čteček. Rázem by byl vyřešen problém s baterií, tento display totiž spotřebovává energii jen při překreslení obrazu. Dále bychom odstranili fotoaparát, který je podle nás úplně zbytečný a jen zabírá místo. Co si o Galaxy Gear myslíte Vy?

Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince S4 mini bude podporovat chytré hodinky Galaxy Gear

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>