Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung by měl představit i odlehčenou verzi Galaxy Note 6 Lite

Samsung ještě neuvedl ani základní variantu své nové generace phabletu Galaxy Note 6 a už se spekuluje o odlehčené variantě Galaxy Note 6 Lite. Čínský komunitní server Weibo dokonce zveřejnil parametry tohoto připravovaného phabletu.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 770 Kč. Porovnat obchody.

Naposledy Samsung vedle klasické verze svého phabletu Galaxy Note, uvedl i osekanou verzi Lite u třetí generace. Tehdy tedy jako Glaxy Note 3 Lite. Nyní se ve velkém spekuluje o tom, že by Samsung mohl tuto variantu znovu oživit. Čínský zpravodajský server Weibo dokonce přišel s některými parametry. 

Samsung Galaxy Note 6 Lite

Dostupná varianta by měla nabízet procesor Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM. Oproti své základní verzi, která bude nabízena s procesorem Qualcomm Snapdragon 823 s 6 GB RAM. Dále místo QHD displeje by měl postačit displej "jen" s Full HD rozlišením. Uhlopříčka by měla být v obou případech 8". Měl by ale zůstat například 12 MPx Dual Pixel fotoaparát, nebo skener oční duhovky, nový konektor USB-C, 4 200 mAh akumulátor (baterie) a nejnovější Android N (verze 7.0).

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung by měl představit i odlehčenou verzi Galaxy Note 6 Lite

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky >>