Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung by měl ve třetím čtvrtletí rekordně růst

Samsung opět roste. Po dlouhé pauze je Samsung opět ve výrazném růstu. Samsung byl jedním z prvních výrobců, který do svých přístrojů nasazoval OS Android a v té době byl opravdu všude. Potom mu vyrostla silní konkurence a humbuk kolem Samsungu ustal.

Pořiďte si Samsung Galaxy Alpha v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 930 Kč. Porovnat obchody.

Akcie jihokorejského Samsungu vzrostly o 8,7 %. Tento růst je nejvyšší od roku 2009. Provozní zisk měl vyrůst na atronomickou částku 6,3 miliardy $, což je meziroční skok o 79,8 %. Zajímavostí je to, že Samsung táhnou hlavně polovodiče a výroba displejů. Displeje výrábí pro celou řadu výrobců, třeba pro Huawei a jeho Necus 6P. Polovodiče zas pro Apple a jeho iPhony. 

akcie Samsungu

Mobilní divize měla prý meziročně růst podle analitiků o 24 %. Ale právě mobilní divizi možná čekají krušné čady. Může za to tvrdá konkurence, která ceny mobilních telefonů sráží i pod 200$ (4 800,-Kč), což se určitě musí blížit pro Samsung k portabilní sumě. Jako dobrý krok lze také brát využití vlastního procesoru Exynos pro Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ a Note 5.

Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung by měl ve třetím čtvrtletí rekordně růst

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky >>