Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung chystá další telefon z řady Edge

Samsung je s řadou Edge, která má na boku zahnutý displej, zřejmě spokojen a chystá v létě představit minimálně jeden další model. Řada Edge, která je prozatím tvořena modely Galaxy S6 Edge a Galaxy Note Edge, by se tedy měla rozrůst o nový model.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

V loňském roce byl na přehlídce IFA představen první model z řady Edge - Galaxy Note Edge. Jednalo se o první mobilní telefon od Samsungu se zahnutým displejem na boku. Poté přišlo nové duo vlajkových modelů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Letos bychom se tedy měli dočkat nové generace Galaxy Note a jedním z nich by měl být i nový Galaxy Note Edge.

Samsung Galaxy Edge

Ale také by nám měl být představen zcela nový model z rodiny Edge. O jaký model by se mělo jednat, se Samsung nezmínil. Teoreticky by jím mohl být i nějaký zcela nový model. Modely Edge měli být především luxusním zbožím, ale Samsung již několikrát navýšil své výrobní kapacity, v závislosti na opravdu vysokou poptávku.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung chystá další telefon z řady Edge

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>