Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung chystá displeje s 11K displeji

V dnešní době se můžeme setkávat s 2K displeji u mobilních telefonů a s 4K displeji u televizí. Podle serveru Korea Electronic Times, ale Samsung chce přijít s 11K displeji do roku 2018 pro mobilní zařízení.

Pořiďte si Samsung Galaxy Alpha v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 930 Kč. Porovnat obchody.

To by mělo znamenat jemnost až 2 250 px na jeden palec. To je pro představu až čtyřnásobná hodnota, než u současných špičkových QHD displejů. Samotné displeje by pak měli nabídnout 5,5" palců a rozlišení 11 264 × 6 336 px. To je přímo velká hodnota i pro současné počítače, dokonce i pro dnešní televizory. Samsung vyrábí displeje i pro americký Apple a celou řadu dalších výrobců.

11 K sipleje Samsungu

Samsung se v poslední době spojil s více jak 13 společnostmi a spolu s nimi vyvíjí "EnDK" technologii. Jihokorejská společnost do ní chce v příštích letech investovat 26,5 miliónů dolarů. Tato technologie by měla výrazně napomoci 3D technologii. Na tu se chce Samsung zaměřit ještě více. Samsung chce ukázat toto rozlišení už na letních olympijských hrách v Pchjongjang v roce 2018. Co si o tom myslíte vy?

Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung chystá displeje s 11K displeji

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky >>