Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung chystá dva modely řady S7

Teprve nedávno jsme se dočkali modelů Galaxy S6 a S6 Edge, ale Samsung pro nás chystá již dalšího nástupce. Již 7 generaci jeho nejlepší produktové řady Galaxy S. Podle spekulací na internetu, bychom se ho mohli dočkat již příští rok v lednu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 850 Kč. Porovnat obchody.

Pro Samsung se nejedná o zlaté časy, vyrostla mu silná konkurence na poli chytrých telefonů a to nejen z Číny, ale globálně. Společnost Samsung si je toho dobře vědoma a situaci chce zvrátit svým novým vlajkovým modelem Samsung Galaxy S7, který chce představit již příští rok v lednu. Zařízení Glaxy S7 bude opět představeno ve dvou variantách, pod kódovým označením SM-G930 bude k dispozici verze s plochým displejem a s označením SM935 je pak varianta se zakřiveným displejem.

Samsung Galaxy S6 Edge

Zatím je potvrzen prodej v Číně, Kanadě, Jižní Koreji, v USA a na evropských trzích. Seznam samozřejmě není konečný a přidání dalších zemí můžeme očekávat. Zařízení Samsung označuje jako Hero a Hero2. Jasné je i to, že jednu variantu bude pohánět procesor Exynos 8890 a druhou Snapdragon 820. Na místo fotoaparátu testuje společnost několik prototypů, některé s duálními snímači a jiné s 20megapixelovým snímačem ISOCELL. Na finální specifikace možná nebudeme muset čekat tak dalouho.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 850 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung chystá dva modely řady S7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 850 Kč. Zobrazit nabídky >>