Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung dodal již více jak 5 miliónů Galaxy Note 3

Přibližně před měsícem začal Samsung oficiálně prodávat svůj nový model Samsung Galaxy Note 3 a to v 58 zemích po celém světě. Přesto, že jeho cenovka není nejmenší a každý si ho zřejmě dovolit nemůže, tak Samsung dodal již více jak 5 miliónu kusů tohoto zařízení.

Samsung Galaxy Note 3 se začal oficiálně prodávat 25. září 2013 a to téměř po celém světě. Samsung si může díky svým distrubučním pobočkám a velkým výrobním kapacitám dovolit spouštět prodeje globálně. Na rozdíl od většiny velkých výrobců, kteří prodeje spouští postupně. Nejdříve na západních trzích, kde je největší konkurence a pak se postupně zaměřují i na další, již méně významné, trhy, včetně České republiky.

Samsung včera skrze svého CEO JK Shina uvedl, že za měsíc prodeje společnost dodala již na 5 miliónů zařízení Galaxy Note 3. Je to velmi pozoruhodné číslo vzhledem k velké ceně. Ukazuje se, že Galaxy Note je velmi populární zařízení a že lidem nevadí si za kvalitu připlatit.

Zajímavé je i to, že nová generace Galaxy Note 3 je podle všeho žádanější než ta předchozí Galaxy Note 2, která stejného výsledku dosáhla až o měsíc později. Samozřejmě se nejedná o přesný počet prodaných kusů, taková čísla Samsung většinou nezvěřejňuje, přesto to známená nemalý zájem o tento přerostlý telefon. 

Názory k novince Samsung dodal již více jak 5 miliónů Galaxy Note 3

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -