Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3 bude představen 4.září v Berlíně

Již 4.září tohoto roku Samsung potěší nejednoho svého fanouška. Dva dny před zahájením veletrhu IFA totiž představí nový model Galaxy Note, bude se jednat již o třetí generaci tohoto obrovského mobilního skvostu. S novou verzí Note by Samsung mohl představit také zcela nové chytré hodinky ze své dílny.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Samsung v pondělí 5.8.2013 rozeslal vybranným médiím pozvánku na svojí událost. Sice se nezmiňuje přímo o představení nové verze Galaxy Note, ale nepřímo tomu, kromě mnoha spekulací, naznačuje samotná pozvánka.

Pozvnánka na představení Samsung Galaxy Note 3

Na této události, která nese název Samsung Unpacked, by mohlo dojít k představení mnoha nových produktů z dílny Samsungu. Nejvíce se spekuluje o tom, že Samsung oživí několik svých starých modelů. Že by to byl náznak nové strategie, kdy Samsung nebude chrlit nové modely jeden za druhým, ale zaměří se na své současné portfólio?

Podle všeho by se měla nová generace Galaxy Note pyšnit 5,68″ Full HD displejem s technologií SuperAMOLED, pohánět by ho měl procesor od Qualcommu v jedné a Exynosem od Samsungu ve druhé verzi. Dálě by měl obsahovat 3 GB RAM, 13MPx fotoaparát s OIS, 3200mAh akumulátor, uložiště o velikost 16/32/64 GB s možností rozšíření o microSD a spekuluje se, že v sobě bude mít i nejnovější operační systém Android 4.3.

Samsung Galaxy Note 3

Kromě představení Note 3 a hodinek Gear se konkrétně spekuluje ještě o dvou nových špičkových tabletech s velikostí 10 a 12 palců. Na potvrzení všech spekulací si budeme muset počkat do 4. září. Jste zvědaví co si pro nás Samsung připravuje?

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy Note 3 bude představen 4.září v Berlíně

  • Boog -

    Of the panoply of website I've pored over this has the most vetyairc.

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>