Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3 dual sim verze

Podle očekávání se Samsung pustil i do vývoje dvousimkartové verze Galaxy Note 3. Prozatím si ji můžete zakoupit v Číně, kde se už začalo s prodejem. Tuto verzi pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s taktem jádra 2,3 GHz. Nejsou zde žádné hardwarové změny, za čož jsme rádi. Naštěstí zde není ani SIM lock, telefon tedy bude možné používat i u nás.

Jediným problémem je to, že se dvousimkartový Samsung Galaxy Note 3 nebude pravděpodobně prodávat v České Republice ani Evropě a Americe. Tento model je totiž určen čistě pro asijský trh, který tentom odel jistě ocení díky velkému množství operátorů.

Nic Vám ale nebrání v dovozu. Pokud si Galaxy Note 3 zakoupíte právě v Číně, bude Vám bezproblému vše  fungovat i u nás. Menší problém nastane s jazykem, který si budete z čínštiny muset přenastavit.

Galaxy Note 3 Dual SIM

Cena Samsungu Galaxy Note 3 Dual SIM by se měla pohybovat na hranici 735 dolarů. Standartní cena jednosimkarové verze je cca 700 dolarů, příplatek ve výši 35 USD není nějak markantně mnoho a každý si ho bude moci jistě dovolit. Měli byste zájem o tuto verzi, pokud bychom zajistili dovoz?

Názory k novince Samsung Galaxy Note 3 dual sim verze

 • Martin -

  Dobrý den,
  měl bych vážný zájem o Samsung Galaxy Note 3 dual sim. Jste schopni telefon dodat? A za jakou cenu? Zajišťujete i reklamace?
  Předem děkuji za odpověď.

 • Milan -

  Dobrý den,
  je ještě k mání? Děkuji.

 • Jarda -

  Taky bych jej bral, kdyby to šlo.

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -