Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 3 oficiálně představen!

A je to tady, právě byl v Berlíně oficiálně představen Samsung Galaxy Note 3. Jeho skutečnou podobu mohlo vidět přes 3000 přítomných diváků na vlastní oči. Díky těmto stránkám můžete vidět Samsung Galaxy Note 3 i vy. Dále přinášíme oficiální parametry a další zajímavé informace. Pojďte se podívat.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Skvělý vzhled

Samsung Galaxy Note 3 přináší vylepšený design, který spoří místo na přední straně. Displej je totiž roztáhlý více do stran a využívá větší plochu přední strany. Spoří se tedy místo, které by jinak zabíral rámeček. Váha Galaxy Note 3 je pouze 168 gramů. V galerii už pro Vás máme oficiální fotografie.

Samsung Galaxy Note 3

Obří FullHD display

Display má úhlopříčku 5,7 palců a rozlišení FullHD. Samsungu se povedlo zvětšit display, ale téměř nenavýšit rozměry telefonu.

Multivision

Nová zajímavá funkce. Podobá se Group Play. Pokud přiložíte vedle sebe Více zařízení Note 3, displeje se spojí a můžete sledovat jedno video na spojeném displeji. Jedná se spíše o zajímavou hračku, v praxi jen těžko využitelné.

Miltiwindow

Ani funkce multiwindow nezůstala bez vylepšení. Nyní je možno sdílet obsah oken mezi sebou. Například ve službě chat můžete přetahovat konverzace mezi kontakty. Dále Note 3 podporuje plovoucí okna. Například si můžete spustit aplikaci kalkulačky a pracovat s ní a v pozadí číst webové stránky.

Nový S-Pen

S-Pen podporuje nové funkce. Třeba Air Command. Perem stačí kliknout na display a zobrazí se Vám plovoucí nabídka s velice užitečnými funkcemi.

S-Pen Samsung Galaxy Note 3

Nový S Note

Je jednodužší, lépe se v něm píše a edituje. Podporuje napojení na Evernote.

Proč se Samsung rozhodl vyrábět právě řadu Note? Naslouchal svým zákazníkům. Uživatelé chtěli jednoduše větší display, větší svobodu při surfování na internetu.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy Note 3 oficiálně představen!

  • Kevlyn -

    I guess finding useful, reliable intromafion on the internet isn't hopeless after all.

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>