Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 4 a další modely budou mít 16 mpix fotoaparáty

Nedávno se všude po internetu spekulovalo o rozlišení fotoaparátu Samsungu Galaxy S5. Dnes se ale na povrch dostaly informace o fotoaparátu Samsungu Galaxy Note 4. Ten by měl spolu s modelem S5 dostat 16 megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Informace pochází z korejských médií.

Každý rok firma Samsung vydá svou novou vlajkovou loď, která většinou dostane vylepšený fotoaparát. Ještě ten samý rok vychází nový Galaxy Note, který má v sobě fotoaparát se stejnými parametry, jako má Galaxy S ze stejného roku.

Note 3 camera module

Na povrch unikla informace o tom, že by měl mít Samsung Galaxy S5 fotoaparát s rozlišením 16 mpix. Tím pádem i nový Note 4 bude mít fotoaparát s tímto rozlišením. Celá tato zpráva by se dala brát jako jedna z dalších spekulací, kterých je na internetu tuny. O spekulaci se ale stoprocentně nejedná, protože Samsung objednal celkem 181 milionů 16 mpix modulů fotoaparátu.

Je jasné, že takovéto množství se nespotřebuje jen na výrobu Samsungů Galaxy S5 a Galaxy Note 4. Podle nás se totiž bude rozšiřovat řada Galaxy F, ve které mají být opravdu luxusní modely telefonů. Hlavním lákadlem má být kovové tělo, po kterém volají davy fanoušků. Uvidíme v roce 2014, co Samsung připraví. Jedno ale můžeme říci s jistotou. Nové modely budou mít fotoaparáty s rozlišením 16 megapixelů.

Názory k novince Samsung Galaxy Note 4 a další modely budou mít 16 mpix fotoaparáty

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -