Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 5 nabídne 2K nebo 4K display

O Samsungu se v poslední době hodně hovoří a diskutuje. Všude se píše o Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge a postupně se do hledáčku dostává i jejich nový přerostlý bráška. Řeč je o Galaxy Note 5, který by měl být představen letos a vy se pojďte s námi podívat, co přinese.

Samsung rozhodně nespí a po velkém představení modelů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge pro nás chystá další pecku v podobě Galaxy Note 5, který by se měl objevit i ve verzi Edge se zahnutým displejem. Zatím uniklo jen málo informací, do představení nové dvojice modelů je ještě dost času. Už teď ale víme, že nový Galaxy Note 5 dost možná dostane 2K, či dokonce 4K Super AMOLED displej. O výkon by se mohl postarat nový čipset Exynos 7422. Ten by měl v sobě nabídnout CPU, GPU, RAM a vnitřní úložiště. Ptoto lze hovořit o zásadním čipu pro jihokorejský Samsung.

Samsung Galaxy Note 5 Edge

Druhá generace Galaxy Note Edge je zatím označena jako Project Zen. Displej by měl údajně disponovat úhlopříčkou 5,5 palců a dvojitým zakřivením. O plynulý běh Galaxy Note Edge by se měl postarat procesor Snapdragonem 808 se šesti jádry a 16 GB interní paměti. Fotoaparát by měl dostat 16 Mpx a ten přední 8 Mpx. Bude se také jednat o revoluční zařízení, které přinese něco nového.

Názory k novince Samsung Galaxy Note 5 nabídne 2K nebo 4K display

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -