Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 6 by mohl přijít s USB Type-C

Samsung chystá letos pro svou novou generaci phabletu Galaxy Note 6 hned několik změn. Těmi hlavními by měl být například nový konektor USB type C a nebo opět globální dostupnost. Měl by tedy být dostupný i u nás v České republice.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 770 Kč. Porovnat obchody.

Samsung loni u svých vlajkových lodí Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge použil zatím všudypřítomný konektor microUSB. Přesto nejspíš novou generaci Galaxy Note 6 připravuje s novým konektorem USB Type-C. Kromě toho Galaxy Note 6 nabídne 5,8″ QHD Super AMOLED displej, voděodolné tělo s přítomností čtečky oční duhovky, výkonný procesor Exynos 8890, ohromných 6 GB RAM, 32 GB úložiště (s podporou microSD karet s až 2 TB), softwarově vylepšený 12 MPx Dual Pixel fotoaparát a také akumulátor o kapacitě zhruba 4000 mAh. Měl by také přijít s novým Androidem N (7.0).

Samsung Galaxy Note 6

S příchodem Galaxy Note 6 s USB-C můžeme očekávat i příchod druhé generace chytrých brýlý pro virtuální realitu Gear VR, které by také měly nabídnout USB-C. Samsung by mohl letos na podzim představit i své vlajkové lodě Galaxy S8 s tímto konektorem. Takže by to mohlo znamenat pomalé nahrazování stařičkého microUSB konektoru. K představení Galaxy Note 6 by mohlo dojít již v průběhu léta, nejčastěji se hovoří o červenci. I přes to, že Samsung doteď představoval nové generace Galaxy Note na konferenci IFA v Berlíně, která je ale až v Září. Na případné rozuzlení si budeme muset počkat.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy Note 6 by mohl přijít s USB Type-C

  • Ondra Cerhan -

    Takže se USB-C přeci jen prosadí. To, že ho implementuje Samsung, tak to je jasná záruka. :-D

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky >>