Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách

Samsung Galaxy Note 7 je bezesporu velmi vydařený phablet, který se může na dnešním trhu měřit s těmi nejlepšími. Tomu i odpovídá veliký zájem ze strany zákazníků. To podpořil i fakt, že už na podzim má Note 7 získat nejnovější Android 7.0 Nougat.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 800 Kč. Porovnat obchody.

Samsungu se v poslední době opět daří, jeho vlajkové loďě Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge se prodávají velmi dobře a o Galaxy Note 7 je tak obrovský zájem, že Samsung musel odložit start jeho prodejů v některých zemích. Na vině je to, že se nestíhá vyrábět dostatečný počet kusů, pro uspokojení poptávky. Sám Samsung uvedl, že zájem předčil jeho očekávání a prodeje jsou vynikající. Dokonce předčily všechny jejo očekávání. V České republice dnes odstartovali objednávky podle původního plánu.

Samsung Galaxy Note 7

Letos se nejspíš pochlubí prvním smartphonem s novým Androidem 7.0 Nougat společnost LG, které by mělo uvést s tímto operačním systémem svůj model V20, který by měl přijít už za necelé tři týdny.  Denník Korea Times potvrdil, že nový Galaxy Note 7 dostane nový android výhledově okolo 2 - 3 měsíců. Denník navíc potvrdil i pro nás smutnou zprávu, Samsung má v plánu představit i variantu se 6 GB RAM a 128 GB vnitřním úložištěm, tato varianta bude určená pouze pro čínský trh.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Příští Samsung Galaxy S8 by mohl přijít se 4K displejem -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky >>