Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S4 mini dostane Android 4.4

Samsung přislíbil aktualizaci Androidu na verzi 4.4 pro Samsung Galaxy S4 mini. To je celkem příjemná novinka, která jistě potěší nejednoho majitele tohoto levného mobilního telefonu. Je vidět, že Samsung myslí i na starší zařízení a nenechává je neaktualizované.

Pořiďte si Samsung Galaxy S4 mini v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 410 Kč. Porovnat obchody.

Android 4.4 KitKat je nový operační systém, který má přinést v první řadě menší hardwarovou náročnost. K chodu bude spotřebovávat méně operační paměti RAM, což ocení právě majitelé levnějších telefonů. Na internetu se nedávno objevil seznam zařízení, které dostanou tento nový operační systém. Kromě toho, že KitKat dostane model právě model S4 mini, aktualizace se dočká třeba i o rok starší Galaxy S3 mini. A tomu už říkám opravdová péče o zákazníky se staršími modely.

Android 4.4 pro Samsungy

Aktualizace softwaru u 2 roky starého telefonu není nic závratného. Většina vlajkových lodí má podporu ze strany výrobce ještě dlouhá léta. Takto kvalitně jsou podporované obvykle jenom nejdražší TOP modely. Na nejnižší či střední třídu se lehko zapomíná. Samsung nám tímto ukazuje, že je pro něj není problém vydat nový Android i pro 2 roky staré zařízení z levnější třídy. Samsung má tímto krokem u nás malé plus. A co ostatní, líbí se Vám přístup Samsungu?

Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S4 mini dostane Android 4.4

  • Jáchym -

    Hm, akorát já jsem ještě novej android na svoji s4 mini nedostal... :(

  • Fooler -

    já taky pořád ne už to slibujou dost dlouho

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>