Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 bude levnější než model S4

Podle odhadů má být Samsung Galaxy S5 levnější, než model S4. Vyplývá to z odhadů zahraničních agentur, které tvrdí, že Samsung chce tento telefon dostat do povědomí nejen pomocí masivní reklamní kampaně, ale také díky velice příznivé ceně, která má být dokonce nižší, než u loňského modelu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Samsung prý v současnosti jedná o ceně svého stěžejního modelu s operátory v USA. Snad poprvé chce výrobce poupravovat ceny ve prospěch zákazníků. Samsung je přitom spojován se stále rostoucí cenou svých zařízení. Vrcholem byl například model Galaxy Note 3, který byl podle nás opravdu drahý - ale také velice kvalitní a dobře vybavený.

Samsung Galaxy S5 se má držet více při zemi a tím pádem si ho bude moci dovolit mnohem více lidí. Cena je dnes stále to, na co lidé koukají - často i na úkor kvality. Pokud cena nepřekročí 16000 Kč, bude Galaxy S5 nedostatkovým zbožím a všude bude vyprodáno. Pokud si myslíte, že to je nereálné, čtěte dále.

Jen pro zajímavost, Galaxy S3 stál u nás v okamžiku začátku prodeje přibližně 15000 Kč. Galaxy S4 na tom byl s cenou 17000 Kč o něco hůře. I tak se ale jednalo o opravdové prodejní trháky a lidé za tyto mobilní telefony dokázali zaplatit.

Bylo by velice příjemné, kdyby se Samsung rozhodl Galaxy S5 prodávat za 15000 Kč a zopakoval by cenu modelu S3. Tato varianta ale podle nás není moc reálná a tolik při zemi se zrovna Samsung držet nebude.

Kolik peněz byste byli ochotni utratit za Galaxy S5 vy? Podělte se v komentářích.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 bude levnější než model S4

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>