Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 bude mít kovové tělo

Jednou ze spekulací o Samsungu Galaxy S5 byla náhrada plastového těla za kovovou konstrukci. Podle posledních informací tomu tak možná doopravdy bude, potvrdila to i společnost Catcher, která má kovové díly dodávat. Pojďte si přečíst více informací.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Na internet unikla informace o firmě Catcher, která má vyrábět kovové konstrukce pro Samsung Galaxy S5. Prý má dodat 10 - 30 milionů kusů a další zakázu údajně ještě dostane. Znamená to, že se Samsung pravděpodobně chystá na výrobu kovového mobilního telefonu. Řada uživatelů na toto dlouho čekala. Hodně lidí si myslí, že k stěžejním modelům mobilního průmyslu patří neodmyslitelně luxusní materiály jako je sklo či slitiny kovu.

Samsung Galaxy S5 by se tak měl stát prvním telefonem řady Galaxy, který bude mít tělo vyrobeno z kovu. Uspokojí se tak potřeby mnoha zákazníků, kterým se plast nelíbil. Kovová konstrukce u mobilních telefonů je velice oblíbená hlavně kvůli své pevnosti a nádechu luxusu. Konkurenční firma Apple si je toho vědoma a sklízí úspěchy s Apple iPhony, které kombinují kov a tvrzené sklo.

Jaké může mít kovová konstrukce nevýhody? Kovy stíní signálu, takže se musí při navrhování vnitřností dosti přemýšlet a volit správou polohu antén. Dále je nevýhodou vyšší hmotnost (u slitin hliníku je toto zanedbatelné). Dále je u kovů vysoká tepelná vodivost, kterou uživatelé nejlépe pocítí v zimě, kdy kovový telefon v kapse dokáže pěkně promrznout.

Chtěli byste, aby byl Samsung Galaxy S5 kovový?

 

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 bude mít kovové tělo

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>