Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 bude představen 23. února

Podle posledních informací uniklých na internetu má být Samsung Galaxy S5 představen veřejnosti už 23. února - den před MWC (Mobile World Congress) v Barceloně. Samsung prý nechce se zveřejněním čekat příliš dlouho a chce mít konkurenční výhodu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Datum 23. února je prozatím pouhou spekulací jednoho ruského bloggera, který ale už před rokem správně odhadl představení modelu S4. Doposud se na internetu představení Samsungu Galaxy S5 spojovalo s měsícem duben. Na co že se můžeme těšit?

Samsung Galaxy S5 má dostat nové grafické prostředí TouchWiz, které má být kompletně přepracované. Dále se spekulovalo o přítomnosti čtečky otisků prstů, která má být implementována přímo na displeji. Toto řešení by umožnilo neustálou kontrolu přítomnosti toho správného uživatele při jakémkoli dotyku displeje. Zapomenout se nemá ani na mnohé vylepšení softwarových funkcí, mezi které patří třeba Air View, Air Gesture a další.

Podle nás je rozhodně na co se těšit. Samsung Galaxy S4 přinesl sice vylepšený design a mnoho nových funkcí, některým uživatelům to ale stále nestačilo a tvrdili, že si počkají právě na Samsung Galaxy S5. Za chvíli bychom se měli konečně dočkat. Na co se u modelu S5 nejvíce těšíte?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 bude představen 23. února

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>