Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 bude představen už zítra

Veškerým spekulacím o Samsungu Galaxy S5 bude již zítra definitivně konec. Tento očekávaný mobilní telefon totiž bude představen v Barceloně na konferenci s názvem Mobile World Congress 2014. Co můžeme od tohoto mobilního telefonu očekávat?

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Poměrně dost informací o Samsungu Galaxy S5 již prosáklo na povrch. Bohužel se k ničemu nepřihlásila sama firma Samsung, takže se vše dá považovat jen za spekulace, které se zítra mohou potvrdit.

Hodně se spekulovalo o hardwarové výbavě. Samsung Galaxy S5 se má vyrábět ve 2 variantách. Tou první bude standartní model S5. Velikost displeje má být 5 palců a rozlišení pouhé FullHD. Oproti němu Galaxy S5 Prime přinese 2K display s úhlopříčkou 5,25 palců.

Samsung Galaxy S5

Dlouho se hovořilo o tom, že by model S5 měl dostat 64 bitový procesor. Objevily se dokonce i nějaké náznaky ve zdrojových kódech. Nic víc ale nikdo neví. Musíme konstatovat, že 64 bitový procesor už tiká v iPhonu 5S a nová vlajková loď od Samsungu by zrovna procesorem konkurovat měla. Uvidíme zítra. Dále známe velikost operační paměti RAM, která by měla být 3 GB.

S jistotou Vám můžeme říci, že Samsung Galaxy S5 příjde spolu se senzorem otisků prstů. Umístěn bude na home tlačítku, ikdyž se zezačátku spekuloval o přímém umístění na displeji. Tady je jasně vidět, že se Samsung inspiroval firmou Apple.

Nový vlajkový model Samsungu by měl přinést mnoho nových funkcí - tak jako je tomu každým rokem. Uvidíme, jestli zaměstnanci této jihokorejské společnosti vymysleli něco originálního. A kdy že bude Galaxy S5 představen? Již zítra 24. října ve večerních hodinách!

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 bude představen už zítra

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>