Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 dostane 2900 mAh baterii

Včera jsme poodhalili některé parametry Samsungu Galaxy S5 a dnes přicházíme s další informací, která se týká jeho baterie. Podle zahraničních zdrojů má model S5 dostat akumulátor s kapacitou 2900 mAh, který bude disponovat funkcí rapid charging a bude vyroben novou technologií. Chcete vědět více?

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Nový baterie Samsungu Galaxy S5 má mít kapacitu 2900 mAh. Funkce rapid charging zajistí to, že se bude dát plně nabít do 2 hodin. To je poměrně krátká doba při takové kapacitě. Inovována je i výrobní technologie baterie. Jedná se sice o obyčejný Li-Ion článek, jeho výrobu si ale na triko vzala firma Ampirus, která se zaměřuje na vývoj akumulátorů. Prý má jejich nový baterie o 20% větší kapacitu při zachování stejné velikosti.

Díky tomu bude Galaxy S5 tenký a nebude mít příliš tlustou baterku. Uvidíme, jak Samsung zapracuje na optimalizaci spotřeby energie, které nikdy není dost. Napájet výkonný smartphone s displejem ve vysokém rozlišení není žádná legrace. Na test výdrže telefonu na jedno nabití si budeme muset počkat do doby, kdy bude Samsung Galaxy S5 představen veřejnosti. Zatím se můžeme jen těšit a tiše doufat.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 dostane 2900 mAh baterii

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>