Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 přijde ve zlaté barvě

Dnes na zahraničním webu unikla informace o Samsungu Galaxy S5, který přijde ve zlaté barvě. Máme pro Vás fotografii monitoru, na které jsou vidět varianty S5 a právě jedna z nich má v názvu to krásné slůvko Gold. Může se jednat jen o nějaký pokus o vzbuzení pozornosti, i tak to ale stojí za zmínku.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Na následující fotografii je vidět dokument firmy Vodafone, ve kterém jsou jednotlivé varianty Samsungu Galaxy S5. Zajímavý je pro nás řádek, kde je uvedeno : Samsung Galaxy S5 Gold - což jasně hovoří o zlatém modelu S5.

Zlatý Samsung Galaxy S5

Zlatý Samsung Galaxy S5 by mohl vzbudit velikou pozornost stejně jako iPhone 5S, který šel v této barvě doslova na dračku. Zlatá barva jednoduše navozuje pocit luxusu a to lidé mají odjakživa rádi. Dobře zvolená barva dokáže s prodejností zahýbyt více, než se by člověk na první pohled řekl.

Škoda, že na internet neunikla nějaká fotografie přímo samotného přístroje v této barvě. To už bychom ale asi chtěli moc. Pondělí, kdy bude Galaxy S5 představen, se neúprosně blíží a čekání už nebude dlouho trvat.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 přijde ve zlaté barvě

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>