Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 přinese skupinové hovory

Podle posledních informací přinese Samsung Galaxy S5 podporu hovorů ve více lidech. Samozřejmě tato funkce není podporována ze strany operátorů, takže bude vše probíhat přes speciální aplikaci. Volání tedy bude probíhat po internetu. I tak je to ale velice zajímavý nápad.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Skupinové volání je podle nás velice dobrý nápad, který využije mnoho lidí. Škoda, že se nedočkáme podpory ze strany operátorů. Vše bude probíhat pomocí speciální aplikace a internetu, který spojení zajistí. Údajně bude tyto skupinové hovory podporovat aplikace ChatOn, která v současnosti umožňuje pouze hovory 2 lidí navzájem.

Samsung Galaxy S5 multi call

Stačilo by tedy tuto aplikaci aktualizovat a bylo by vystaráno i pro starší modely, jako je například Samsung Galaxy S4, S3 a další. Velice zajímavá je i možnost skupinového videohovoru. Jak je vidět na fotografii, na displeji by se Vám zobrazily i obličeje ostatních lidí. Také by se prý měla objevit možnost pořizovat video současně z přední i zadní kamery telefonu. No budeme Samsungu držet palce, každá nová funkce se hodí a lidé budou rádi.

Samsung je výrobce, který na svých telefonech už řadu let vyvíjí nadstavbu Androidu jménem TouchWiz. Tato nadstavba v sobě nese spoustu zajímavých funkcí a každým rokem se objevují nové a nové funkce, které jsou mnohdy hlavním marketingovým trhákem. Řada lidí s modelem S4 spokojena není. Samsung Galaxy S5 by mohl být telefon, který konečně přinese opravdu revoluční novinky, třeba jako nový iPhone 5S.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 přinese skupinové hovory

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>