Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S5 v benchmarku AnTuTu

Samsung Galaxy S5 s kódovým označením SM-G900F se objevil ve výsledcích benchmarkové aplikace AnTuTu. Údajně se má jednat o mezinárodní verzi modelu S5, autoři benchmarku jsou si prý téměř jistí. Podle specifikací, které jsou u výsledků uložené, je vidět, že se pravděpodobně jedná jen o testovací model.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S5 má mít 2K display s rozlišením 2650 x 1440. Ve výsledcích benchmarku je ale uloženo rozlišení pouze 1920 x 1080, což je pouze FullHD. Ostatní parametry odpovídají dosavadním spekulacím - procesor Snapdragon 800 pracuje na frekvenci 2,5 GHz, operační paměti je k dispozici 3 GB a zadní fotoaparát má opravdu rozlišení 16 Mpix. Operačním systémem se stal samozřejmě Android 4.4 Kit Kat.

Galaxy S5 benchmark

Samsung určitě ještě nemá vyvinut 2K display a proto do svého prototypu nasadil pouze FullHD panel. Finální zařízení podle nás lepší display doopravdy dostane, Full HD je už poměrně zastaralé a Samsung bude chtít opět vystrčit drápky a ukázat, co vše dokáže. Můžeme se těšit.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S5 v benchmarku AnTuTu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>