Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S7 bude představen 21.února a nabídne výměnu displeje zdarma

Samsung nyní zveřejnil video, které láká na představení Galaxy S7 21. února v 19:00. Nový model bude disponovat zvýšenou voděodolností. Navíc Vám má firma Samsung po dobu 1 roku od zakoupení bezplatně vyměnit jakkoliv rozbitý displej. No není to paráda?

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 888 Kč. Porovnat obchody.

Premiéra vlajkového modelu jihokorejského výrobce proběhne na akci nazvané Samsung Galaxy Unpacked 2016. Akce se má konat jen těsně před zahájením Mobile World Congress v Barceloně 21. února v 19:00. Kromě představení vlajkových modelů, pro nadcházející rok - Samsungu Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, má dojít i k představení Samsung Gear VR. V souvislosti s tím nám Samsung prozradil: „Připravte se přehodnotit, co všechno dokáže telefon“.

Spekulace nám zatím prozradily, že se dočkáme zvýšenné voděodolnosti dle certifikace IP68. To znaméná, že zařízení by nemělo mít problém s vodotěsností do 1,5 metru po dobu až 30 minut. Také se hovoří o kompletní prachotěsnosti. Samsung prý také nabídne prodlouženou a vylepšenou záruku, která se má týkat displeje. pokud displej během prvního roku od zakoupení rozbijete, tak Vám ho zdarma a bez udávní důvodu vymění. Na oficiální potvzení těchto informací si budeme muset ještě chvíli počkat. Ale zní to opravdu skvěle, nemyslíte?

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S7 bude představen 21.února a nabídne výměnu displeje zdarma

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>