Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S7 se nám ukazuje na fotografiích

Představení Samsungu Galaxy S7 se už pomalu blíží. Na internet unikají poslední dobou všemožné spekulace a informace o chystané novince. Nyní na internet unikly fotografie přední strany Galaxy S7, oproti Galaxy S6 se toho moc nezměnilo.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Uniklé fotografie potvrzují fakt, že mnoha změn se nedočkáme, pouze pár evolučních. Zřejmě tak nepůjde o žádné revoluční zařízení. Přední panel nám potvrzuje, že Galaxy S7 bude vycházet z Galaxy S6. U nového modelu bychom se měli rozloučit s postraními rámečky a naopak se můžeme těšit na protáhnutí domovského tlačítka. Cenou za telefon bez postraních rámečků, zřejmě budou větší rámečky nad i pod displejem.

přední panel Samsungu Galaxy S7

Uniklé snímky se ovšem nechodují s předchozími uníky. Ty tvrdí, že se dočkají nového umístění senzory, konkrétně senzor přiblížení a světla. Také by měl disponovat 5,2" QHD displejem, procesorem Exynos 8890, 4 GB operační paměti RAM a 20 Mpx fotoaparátem od Sony. Galaxy S7 má být představen 21.února na akci Samsung Unpacked. Tato akce se má tedy konat den před zahájením veletrhu MWC v Barceloně.

přední panely Samsungu Galaxy S7

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S7 se nám ukazuje na fotografiích

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>