Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát

K představení nové generace Galaxy S8 by mohlo dojít 26. února, den před zahájením MWC v Barceloně. Přesto, že zbývá ještě spousta času, tak už se objevují první spekulace. A podle nich by mohla nová generace přijít se 4K UHD displejem a duálním fotoaparátem.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S8 by tedy mohl nabídnout velmi vysoké 4K rozlišení (2160 x 3840 px) a tím by mohl podpořit virtuální realitu, která ke svému fungování potřebuje právě vysoké rozlišení. Nejvíce v souvislosti s displejem se spekuluje o kapacitě baterie a možnosti dobíjení, protože tento výkonný displej samozřejmě bude velmi energeticky náročný. 

UHD 4K displej Samsung Galaxy S8

V útrobách najdeme procesor Snapdragon 830 od Qualcommu vyráběný 10nm FinFET technologií. Tento procesor má nabídnout velmi vysoký výkon a nízkou energetickou náročnost. Mimo to by měl nabídnout i duální fotoaparát, který si chce Samsung vyrobit sám. Také se spekuluje o voděodolnosti, která je velkým lákadlem u současného Galaxy S7. Předpokládá se i dostupnost Edge varianty se zaobleným displejem po stranách.

Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 159 českých obchodů za cenu od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Příští Samsung Galaxy S8 by mohl přijít se 4K displejem -
Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 159 českých obchodů za cenu od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>