Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 153 českých obchodech za cenu již od 11 599 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Trend a jeho alternativy

Po chvilce, co byl Samsung Galaxy Trend na trhu, stal se jedním z nejlépe prodávaných mobilních telefonů firma Samsung. Samozřejmě ho postupem času zastínil stále stoupající model S4. I tak si Trend dokázal na trhu najít svoji pozici. Dnes se podíváme, jakou má Galaxy Trend vlastně konkurenci.

Pořiďte si Samsung Galaxy Trend v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 2 330 Kč. Porovnat obchody.

Největším konkurentem tohoto přístroje je určitě Nokia Lumia 520, která nabízí za stejnou cenu srovnatelný výkon, Windows Phone 8 a hlavně svěží originální design. Hardwarová výbava se samozřejmě nedá moc srovnávat, jak je známo, Windows Phone pracuje plynule i na hůře vybavených telefonech. Pokud ale váháte a nejste si koupí Galaxy Trendu jistí, rozhodně doporučujeme do výběru zařadit právě Lumii 520, která je dokonce o fous levnější.

Lumia 520 vs Galaxy Trend

Další telefon, na který rozhodně upřete svůj zrak, je Sony Xperia L. Tento telefon je sice o přibližně 1000 Kč dražší než Lumia 520 i Galaxy Trend, ale výkonový skok, který za příplatek dostanete, je celkem znát. Xperia L má proti 2 výše zmíněným telefonům lepší procesor, větší display a glavně dvojnásobnou kapacitu operační paměti RAM. Prostě a jednoduše, připlatit se rozhodně vyplatí.

Samozřejmě by se dalo srovnávat mnohem více, ale od toho tento článek není. Chtěli jsme se totiž zaměřit na telefony, které spadají do podobné cenové kategorie a mají stejnou a nebo mírně vyšší cenu. Při výběru levnějších telefonů jsme nenarazili na žádný model, který by stál za zmínku, nižší cena s sebou totiž vždy nesla výrazné snížení parametrů.

Zaujal vás Samsung Galaxy Trend? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 330 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung Galaxy Trend a jeho alternativy

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Trend? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 330 Kč. Zobrazit nabídky >>