Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung konečně začal uvolňovat Android 6.0 Marshmallow pro Galaxy S6

Samsung začal s aktualizací svých trochu starších, ale špičkových modelů Galaxy S6, Galaxy S6 Edge i Note 5, na Android 6.0.1 Marshmallow. Aktualizace je šířena skrze klasický OTA kanál. Dlouhou dobu probíhalo testování v domovské Jižní Koreji.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 888 Kč. Porovnat obchody.

Je nutné taky dodat to, že u modelů, které byly prodány mimo volný prodej, mají aktualizace ve svých rukou mobilní operátoři. Aktualizace sebou tentokrá přináší hromadu úprav a hlavně novinek. Mezi hlavní novinky patří přidělování jednotlivých oprávnění a to jednotlivým aplikacím, což je hlavní novinka u Android 6 Marshmallow. Majitelé modelů Samsung se také mohou těšit na přepracované animace, vylepšený fotoaparát, přepínač pro zapínání/vypínání rychlého dobíjení a na další novinky.

Díky novému tmavému schématu a vůbec díky nové optimalizaci opreračního systému také došlo na zvýšení výdže na jedno nabití. Samsung pamatoval i na majitele zahnuté varianty S6 Edge, kteří po aktualizaci získájí i nové využití zakřiveného displeje. Prohlížeč přímo od výrobce také dostal kontroverzní funkci na blokování reklam. Poslední funkci, kterou zmíníme je lepší provázanost aplikací, tzn. že v jedné aplikaci můžete využívat funkcí jiné aplikace a to bez toho, že by jste novou aplikaci zapínali.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung konečně začal uvolňovat Android 6.0 Marshmallow pro Galaxy S6

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>