Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7

Poptávka po novém phabletu Galaxy Note 7 Samsung asi trochu zaskočila. Kvůli vysoké poptávce se vyčerpali zásoby a prodeje v některých evropských zemích se posouvají. V ČR se začne prodávat místo 2. září, až o dva týdny později, konkrétně 16. září.

Samsung vydal oficiální zprávu, podle které předobjednávky nového Galaxy Note 7 překonaly předobjednávky Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge dohromady. Kvůli enormnímu zájmu musel Samsung omezit předobjednávky tak, aby se na všechny postupně dostalo. V návaznosti na tom jsme se dozvěděli, že start prodeje byl rozdělen do několika vln. Na vybrané evropské země se dostane 2. září, na další 9. září. Bohužel, v České republice se dočkáme až 16. září.

Samsung Galaxy Note 7

Reakce spotřebitelů na nový Note 7 je důkazem silné poptávky po stylovém smartphonu s výkonnými, pokročilými technologiemi, které uživatelům poskytují skutečné výhody. S Pen byl vždy klíčovým atributem řady Note a stylus se dočkal dalších chytřejších funkcí, které urychlují a usnadňují tvorbu a následné sdílení myšlenek a nápadů. Mezi další inovace patří např. skenování oční duhovky, které umožňuje odemknutí zařízení pouhým pohledem. Chceme uspokojit co nejvíce zájemců a věříme, že právě postupným uváděním smartphonů Note 7 na evropský trh předejdeme potenciální nespokojenosti ze strany zákazníků, na které by se nedostalo. Těšíme se, že od 16. září budeme moci přivítat nové členy do rodiny Note.

říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení Samsung Electronics Czech and Slovak
 

Názory k novince Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Příští Samsung Galaxy S8 by mohl přijít se 4K displejem -