Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung po dlouhé době opět roste

Samsung zaznamenal ve třetím čtvrtletí nárůst čistého provozního zisku a to po dlouhých dvou letech. Opět se katapultoval mezi ziskové společnosti a upevnil svou pozici světové jedničky výrobce smartphonů. V prosinci navíc začne s produkcí Exynos 8890 pro Galaxy S7.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 800 Kč. Porovnat obchody.

Samsung zvýšil nárůst provozního zisku o 82 procent na 7,4 bilionu wonů (zhruba 160 miliard Kč). Tržby společnosti stouply téměř o devět procent na 51,7 bilionu wonů. Nejvíce se na tom podepsala divize pro výrobu čipů, ta zaznamenala nárust na rekordních 3,66 bilionu wonů. Divize pro výrobu mobilních zařízení zaznaenala o něco menší, ale přesto, nárůst o 37 procent na 2,4 bilionu wonů. V této oblasti je to tak první nárust za poslední dva roky a významné zásluhy na tom má Galaxy Note 5.

Samsung Galaxy S6

Samsung navíc v letošním roce, konkrétně v prosinci, začne s produkcí čipu Exynos 8890, který je prvním čipem, který je založen na vlastních jádrech Mongoose. Podle posledních testů má být Exynos výkonnější než konkurenční Snapdragon 820 od Qualcommu nebo čipset Apple A9X, ale také má být energeticky úspornější. Samsung se tak zařadí po bok Applu a Qualcommu, bude tak třetím výrobce vlastních procesorových čipů. Další novinkou mají být i vlastní grafická jádra.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung po dlouhé době opět roste

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 800 Kč. Zobrazit nabídky >>