Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung představí Galaxy Note 5 před iPhonem 6

V poslední době se na internetu objevili zvěsti o novém phabletu Galaxy Note 5. Samsung posunul datum jeho představení, kvůli propadajícím se ziskům. Původně měl být představen až v září, ale nyní byl datum představení posunut na polovinu srpna, tedy už za pár dní.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 4 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 770 Kč. Porovnat obchody.

Tímto rozhodnutím Samsung předstihne svého rivala americký Apple, který má představit nové modely iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Dřívějším představením by měl být novému Galaxy Note 5 poskytnut větší prostor v médiích. Kdežto s pararelním představení s novými iPhony, by o značný zájem a pozornost médií přišel. Podobný krok udělal Samsung již loni, kdy představil svůj Galaxy Alpha v polovině srpna. V té době nepředstavil žádný konkurent svou vlajkovou loď.

Galaxy Note 5

Nový Galaxy Note 5 měří v "nejtlustším" místě u fotoaparátu 10,2 mm. Přitom tloušťka zařízení nepřekračuje úctihodných 7 mm. Šířka telefonu má být 77,3 mm a výška pak 153,3 mm. Ve srovnání třeba s loňským modelem Galaxy Note 4 má Note 5 schodné rozměry (výšku a šířku), ale je o 1,5 mm tenčí. Galaxy Note 5 nebude mít po vzoru Galaxy S6 a S6 Edge slot pro paměťovou kartu. Přichystat bychom se mohli na normální i Edge verzi.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung představí Galaxy Note 5 před iPhonem 6

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 4? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 11 770 Kč. Zobrazit nabídky >>