Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung přijde se svou vlajkovou lodí Galaxy S7 už v lednu

Pokud Samsung dodrží číslování své hlavní řady, tak se můžeme těšit na Samsung Galaxy S7 a těšit se na něj můžeme už z kraje příštího roku v lednu 2016. Na co všechno se můžeme těšit? Samsung má co dohánět, pokud se chce udržet na špičce.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Místopředseda jihokorejského Samsungu Kwon Oh-Hyun se na nedávné voroční oslavě rozmluvil o chystaném Galaxy S7. Doslovně pronesl: „Smartphony, televize a další klíčové IT produkty vstupují do pomalu rostoucí fáze. Konkurenční společnosti představují nové technologie a novou obchodní strategii.“, poté byla důležitá věta na závěr, v ní bylo řečeno :“Pokud se budeme bránit změně, pak nepřežijeme.“. Samsung zvažuje snížení ceny novinky Galaxy S7 o 10 %.

Samsung Galaxy S7

Tato strategie se Samsungu již v minulosti vyplatila a tak se k ní chce i tentokrát vrátit. Je to poftřeba hlavně teď, v době kdy se na povrch derou levní a čínští výrobci, kteří se na hospodaření Samsungu určitě projevují. 3. kvartál byl pro Samsung relatovně dobrý, prodeje vzrostly, ale obrat jen trochu klesl. Ale pro příští rok se Samsung ve výhledu již hodně krotil. Počítá s menšími prodeji i s o něco menším obratem.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung přijde se svou vlajkovou lodí Galaxy S7 už v lednu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>