Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung přišel s novými microSD kartami, rozhodně překvapí

Samsung minulý týden představil nové SD karty. Jmenovitě šlo o Pro+ a Evo+, které se vyznačují především vysokou odolností, ale například i vyšší přenosovou i čtecí rychlostí. Lze si je pořídit například ve 128 GB provedení a v provedení microSD nebo SD.

Pořiďte si Samsung Galaxy Alpha v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 930 Kč. Porovnat obchody.

K představení nových SD karet došlo v minulém týdnu. Samsung karty prezentoval jako velmi ododlné. První je Pro+, ta má přenosovou rychlost až 95 MB/s a rychlost zápisu až 90 MB/s.  Vybrat si můžete mezi 32 GB a nebo 64 GB kapacitní variantou. Obě varianty mají samozřejmě schodné ostatní vlastnosti. 

Druhou je Evo+. Ta nabízí nižší přenosové rychlosti, konkrétně 80 MB/s přenosovou rychlost a 20 MB/s rychlost zápisu. Za to je ale nabízena také ve 128 GB variantě. Takže pokud Vám nejde o opravdu rychlí přenos dat, tak je pro Vás tato varianta ta pravá. 

Samsung Pro+ a Evo+ paměťové karty

Obě varinty se mohou pyšnit opravdu vysokou odolností, kterou strčí konkurenci do kapsy. Je zvýšená odolnost vůči poškození, především proti vodě, vyšší teplotě, rentgenovému záření, magnetům a otřesům. Příjemným potěšením je i prodloužení odolnosti ve slané vodě, ze současných 24 hodin na úctihodných 72 hodin.

Nové microSD karty jsou určeny především pro mobilní telefony, tablety, fotoaparáty a další pododbná zařízení. Dostupné budou během května.

Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung přišel s novými microSD kartami, rozhodně překvapí

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky >>