Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung pro rok 2017 chystá pět nových vlajkových modelů

Samsung nepatří mezi troškaře, nyní nám to dokazuje prohlášením, že na rok 2017 plánuje až 5 nových vlajkových modelů. K těm klasickým jako jsou Galaxy S, Galaxy S Edge, Galaxy Note, Galaxy Note Edge, přibude i model ze zcela nové řady Galaxy X.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 156 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 140 Kč. Porovnat obchody.

Příští rok bude pro Samsung klíčový, nejen proto že se na něj stále dotahuje čínská konkurence a stále mu ukusuje z prodejů, ale i proto že chystá hned pět vlajkových modelů. Samsung představí nové generace svých klíčových modelů Galaxy S a Galaxy Note, ale k těm přibude i zcela nový vlajkový model z nové řady Galaxy X, která zaujme hlavně svým skládacím displejem.

Samsung Galaxy X

Novinka dostane displej hned se 4K rozlišením a „diamantovou“ PenTile maticí. Galaxy X tedy přinese jako první skládací displej, ale víc zatím nevíme. Budeme si muset počkat na to, jak se Samsung zhostí tohoto úkolu v zatím neprobádaných vodách a co si na nás připraví. Ale víme už teď, že to bude stát za to. 

Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 156 českých obchodů za cenu od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung pro rok 2017 chystá pět nových vlajkových modelů

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 156 českých obchodů za cenu od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>