Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung se nabízí, že si u Vás vyzvedne rozbitý Galaxy S7

O model Galaxy S7 je veliký zájem, který v České republice ještě podpoří i nová kampaň Samsungu, podle té Samsung přijede pro rozbitý Galaxy S7, opraví ho a potom Vám ho přiveze zpět. Celosvětově jde o první takovou možnost od samotného Samsungu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody.

V podstatě se jedná o rozšíření služby Samsung Go, kterou Samsung spustil zhruba před rokem, tato služba se stará o rychlou přepravu reklamovaných telefonů od prodejců do servisních středisek. Díky ní Samsung výrazně zkrátil dobu záručních servisních oprav. Aktuální služba se jmenuje MojeS7, jedná se o nabídku „prémiového“ servisu jen pro Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Pokud se v telefonu objeví problém, stačí zavolat na tel. číslo 800 665 377 a vysvětlit, co přesně na telefonu nefunguje.

Nejen to, že si můžete určit kde a kdy svůj Galaxy S7 Samsungu předáte, ale navíc obdržíte náhradní Galaxy S7. Prozatím po republice jezdí tři auta od servisu Samsungu pro Galaxy S7, ale v průběhu roku se má flotila rozrůst na deset vozů. Samsung v souvislosti s tím zavádí i expresní opravy do jedné hodiny. Prodeje, Samsungů Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, odstartují už 11. března 2016.

Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 154 českých obchodů za cenu od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung se nabízí, že si u Vás vyzvedne rozbitý Galaxy S7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S7? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 154 českých obchodů za cenu od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>