Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung testuje Galaxy S6 a S6 Edge proti pádům

Samsung na svém blogu zveřejnil další z "drop testů". Tentokrát testoval pády svých vlajkových modelů Galaxy S6 a telefon se zahnutými hranami Galaxy S6 Edge. Telefony vyšli z testů poměrně dobře, takže se dá tvrdit, že testy proběhly úspěšně.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Samsung testuje své nové vlajkové modely při pádech na pevný povrch. Toto video je další ze série crash testů Galaxy S6 a S6 Edge. Pochází z oficiáního blogu Samsungu, ten navíc ještě zmiňuje to, že na internetu je plno tzv "drop testů". Samsung se ve videu zaměřil hlavně na diskutovaný zádní panel telefonů, který chrání odolné sklo Gorilla Glass 4. Dále pokračuje testy pády na boční kovovou stranu.

Ve videu tedy máte možnost vidět pády Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge na přední i zadní stranu, dále na boky (hrany). Podle některých médií dochází při pádech k menším vrypům, které není možné na videu dobře zpozorovat. Telefony jsou vystaveny pádům z úrovně hrudníku, takže by se mělo jednat o dostatečnou výšku, která simuluje reálné užívání. Telefony i přes drobné oděrky zůstávají plně funkční.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsung testuje Galaxy S6 a S6 Edge proti pádům

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>