Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsungu Galaxy Alpha unikly oficiální parametry

Už nějakou dobu se hovoří o mobilním telefonu Samsung Galaxy Alpha, který se má zanedlouho představit oficiálně. Jak tomu obvykle bývá, unikly veškeré parametry tohoto telefonu - jak jinak, než na reklamním plakátu, kterým se tento telefon bude prezentovat. Dříve se již objevily nějaké spekulace, které sedí na současný únik informací.

Pořiďte si Samsung Galaxy Alpha v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 930 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy Alpha by měl dostat 4,7 palců veliký display s rozlišením 1080 x 720 pixelů. Dále 2 GB operační paměti RAM a 32 GB vnitřního úložiště (bez možnosti použít paměťovou kartu). V telefonu by měl být také snímač otisků prstů a měřič tepu.

O výdrž se bude starat baterie s kapacitou 1860 mAh, což bohužel není mnoho. Jsme zvědaví na reálnou výdrž, která podle nás nebude nijak oslnivá. K tomu všemu podpora 4G LTE, USB 3, Bluetooth 4 a třeba 12 megapixelový fotoaparát.

Samsung Galaxy Alpha

Samsung Galaxy Alpha se bude prodávat taktéž ve verzi s 64 GB vnitřní paměti. Cena zatím není známá. Telefon by se měl začít prodávat někdy na přelomu září a října tohoto roku. Škoda, že tento telefon nakonec nebude prémiovou odnoží řady Galaxy - parametry ani fotografie tomu zatím nenasvědčují.

Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Samsungu Galaxy Alpha unikly oficiální parametry

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Alpha? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 930 Kč. Zobrazit nabídky >>