Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Spekulace a fakta o chystaném Galaxy S7

Na internetu se již objevili spekulace o tom, že Samsung svůj letošní vlajkový model představí již letos na konci roku. Důvodem by mělo být nenaplnění očekávaní prodejů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Další spekulace hovoří o výbavě a na ty se podíváme.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 850 Kč. Porovnat obchody.

Podle deníku AsiaToday by měl displej u obou verzí, to znamená u verze S7 a S7 Edge, narůst. Přesně by se mělo jednat o desetinu palce. Nové velikosti by tedy měli být 5,2 a 5,8 palců. Rozslišení u obou verzí bylo 1 440 × 2 560 pixelů, verze Edge by měla nyní dostat rozlišení 2 160 × 3 840 piselů, tedy displej se 4K rozslišením. Displej tedy nabídne šílenou jemnost 759 PPI. Levnější varianta má využívat in-house procesor od Samsungu se jménem Exynos M1, druhá a větší varianta by měla dostat Qualcomm Snapdragon 820. Ve srovnání získal čipset Exynos M1 o 10% lepší celkové skóre, než jeho konkurent od Snapdragonu.

Samsung Galaxy S7

Minulé verze Galaxy S6 a S Edge ztratili slot pro paměťovou kartu a na konkurenci ztrácely i v použitých materiálech. Další 7 generace by měla navrátit chybějící slot pro paměťové karty a podle neověřených spekulací, by se měly zbavit i plastových těl. Bohužel už něbude vyměnitelná baterie. Dalším vylepšením by měl být duální fotoapoarát. Bude tedy zajímavé, čeho se na konec opravdu dočkáme a co nám Samsung a kdy, opravdu nadělí.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 850 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Spekulace a fakta o chystaném Galaxy S7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 850 Kč. Zobrazit nabídky >>